Корзина
104 отзыва

MOTUL

Компанія Motul S.A. (Франція) широко відома в галузі розробок і виробництва високотехнологічних мастильних матеріалів для автомобілів (всіх типів), мотоциклів, водної техніки, сільгосптехніки, снігоходів тощо.
MOTUL – першовідкривач технології виробництва масел на основі складних ефірів (естерів).
Підприємство Motul було засновано в 1853 році американською нафтовою корпорацією Сван Фінч, що виробляла масла для паровозів і пароплавів. На піку автомобільного буму, в 1932 році, розпочато експорт масел в Європу, а в 1953 відкритий завод у Франції. У 1969 році марка MOTUL стала повністю французької зі штаб-квартирою в Обервільє, під Парижем. Зараз всього один завод в місті Vaires sur Marne (Франція) виробляє всю продукцію Motul – це гарантує високу і стабільну якість продукції.
Система управління якістю сертифікована відповідно до вимог ISO 9001 (з 1996 року) і QS 9000 (з 1999 року, Motul – перша французька компанія, що одержала такий сертифікат). Крім універсальних масел, мають допуски іменитих виробників, випускаються і спеціальні масла – для MB, Ford, Subaru і т.п. Також компанія Motul тісно співпрацює з науково-дослідними організаціями, зокрема на базі НТУ, м. Київ, в 2012 році організовані Навчальний центр і Незалежна дослідницька лабораторія.
Продукція Motul з великим успіхом використовується в спорті: багато авто- і мотокоманди зобов’язані успіху цього бренду: від YAMAHA RACING до SUBARU WORLD TEAM.​​​​​​​

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner