Описание
Характеристики
Информация для заказа
(оплата частинами від Приватбанку)
Генератор бензиновий 5,5/5,0 кВт з електростартом / мідна обмотка, рама з колесами, АКБ у комплекті, кат.номер: BS6500E. Відмінний вибір для надійного електропостачання в будинку, на дачі або на будівництві. Потужності двигуна достатньо для живлення великої кількості побутової техніки. Електростарт та мідна обмотка забезпечують надійну роботу генератора. У комплекті з генератором йдуть рама з колесами та акумулятор.
- Двигун
- Тип: Одноциліндровий, 4-х тактний з повітряним охолодженням
- Робочий об'єм: 389 куб.см
- Частота обертання колінвалу: 3000/3600
- Діаметр/хід поршня: 88/64 мм
- Ступінь зтиснення: 8
- Потужність двигуна: 13 к.с
| Вага,кг | 73,6 |
| Глибина,см | 70 |
| Ширина,см | 53 |
| Висота,см | 55 |
| Вид | бензиновий генератор |
| Кількість фаз | 1 |
| Автоматика | є |
| Олива | 4Т |
| Модель двигуна | BS190F |
| Номинальна вихідна напруга | 220 В |
| Об'єм паливного бака | 25 |
| Охолодження двигуна | повітряне |
| Робочий об'єм двигуна | 389 |
| Система запуску | електронний стартер |
| Тип двигуна | 4 - тактний |
| Паливо | Бензин |
| Частота напруги | 50 |
| Вбудований АКБ | так |
| Максимальна (пікова) потужність (1 фазного) | 5,5 |
| Номинальна вихідна потужність | 5 |
| Номінальна вихідна потужність (1 фазного) | 5 |
| Об'єм оливи в картері | 1,1 |
| Повна потужність | 5,5 |
| Тривалість автономної роботи | 6 |
| Розетки | 2*EU + 12V |
| Стабілізація напруги | є |
| Шумозахист | без кожуху |
| Сила струму | 28 |
| Сила струму (1 фазного) | 28 |
| Оснащення генератору | Автоматичний регулятор напруги (AVR)nВихід постійного струму 12 ВnВольтметрnЗ дисплеємnЗ колесамиnЗахист від короткого замиканняnЗахист від низького рівня оливиnУ кожусі |
| Тип альтернатора | Асинхронный |
| Рівень шуму | 70 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 3 |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 23 |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 7 час |
| Частота тока | 50 Гц |
| Максимальная номинальная мощность | 6,9 кВт |
| Минимальная номинальная мощность | 6,3 кВт |
| Напряжение | 230 V, 400 V |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 104 кг |
| Высота | 760 мм |
| Длина | 700 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество колесиков | 2 |
| Режимы запуска | Электрический, Ручной запуск, Автоматический запуск |
| Ручка для переноса | Да |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 25 л |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Потребление топлива (л/год) | 3,57 |
- Цена: 22 275 ₴


