Опис Газовий карбюратор для генераторів LPG NG 2-3.5 kW
До Вашої уваги газовий комплект для бензогенератора. Якщо Ви вирішили купити газовий редуктор для генератора Gaspower, тоді потрібно визначиться який агрегат у вас, і яка ГБО установка підійде для вас.
Якщо у Вас генератор з ручним керуванням повітряною заслінкою зокрема моделі 168F, GE200, GX200 GX160 ДВС200Б 168F 170F 170FD, тоді вам підійде газовий карбюратор Gaspower KBS-3. Даний газовий редуктор для бензогенератора розрахований на потужність 2-3 кВт і об'єм двигуна від 163 до 212 см3. Можливість використовувати магістральний та балонний газ (бутан-пропан) значно знижує витрати на виробництво одного кВт електроенергії. Оскільки така переробка генератора на газ дозволяє використовувати і бензин, Ваш генератор легко можна буде запустити в холодну пору року.
Гарантія, обмін, повернення 14 днів
Пам'ятайте, переобладнання бензинового генератора на газ не займе дуже багато часу, а економія від гбо для генератора стане приємним бонусом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dedra |
| Страна производитель | Польша |
| Защита от перегрузки | Да |
| Конструкция | Портативная |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 230 В |
| Номинальная мощность | 2 кВт |
| Режим работы | Аварийный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 54 |
| Тип генератора | Синхронный |
| Тип топлива | Бензин |
| Время непрерывной работы | 12 час |
| Максимальная номинальная мощность | 2,2 кВт |
| Дополнительные характеристики | |
| Автоматический регулятор напряжения | Да |
| Режимы запуска | Ручной запуск |
| Уровень шума | 76 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34 кг |
| Высота | 450 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Двигатель | |
| Количество оборотов вала двигателя | 3000 об/мин |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | LB168FТ |
| Объем двигателя | 163 куб. см |
| Объем топливного бака | 15 л |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Потребление топлива | 1.25 л/ч |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Cos φ | 0,8 |
| Объем масляной системы двигателя (л) | 0,6 |
- Цена: 880 ₴



