
влевовправо
BREVIA Генератор інверторний газобензиновий Brevia DUAL FUEL з електростартером
- Нет в наличии
- Код: GP9000XiG
10 000 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
_Генератор інверторний газобензиновий Brevia DUAL FUEL з електростартером
DUAL FUEL - можливість роботи на бензиновому паливі та LPG
Максимальна потужність 9000 Вт (бензин) / 8500 Вт (LPG)
Номінальна потужність 8500 Вт (бензин) / 8000 Вт (LPG)
Ідеальна (__чиста__) синусоїда
Альтернатор: синхронний з мідною обмоткою
Номінальна напруга 230 В
Частота струму 50 Гц
Система AVR
Захист від перевантаження
Напруга постійного струму і сила струму 12В/8.3 А
Об'єм двигуна 458 см³, 4Т, одноциліндровий
Місткість паливного баку 40 л
Рекомендоване паливо Неетилований бензин
Об'єм масляного картера 1.1 л
Рекомендована моторна олива SAE 10W-30
Рівень шуму 74 дБ
Вага 83кг_
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BREVIA |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Газ/Бензин |
| Тип генератора | Инверторный |
| Количество фаз | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Номинальная сила тока | 32 А |
| Частота тока | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 7.5 кВт |
| Максимальная мощность | 8.5 кВт |
| Полная мощность | 8.5 кВА |
| Режим работы | Непрерывный |
| Время непрерывной работы | 24 час |
| Степень защиты IP | 23 |
| Срок службы | 10 лет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Состояние | Новое |
| Пиковая мощность | 8.5 Вт |
| Емкость аккумулятора | 6 Вт/ч |
| Подключение устройства | Розетка AC 230В |
| Цвет | Синий |
- Цена: 10 000 ₴

