Кошик
104 відгуків

Зима и автомобиль

О чем важно помнить при подготовке к зимнему периоду использования автомобиля? В первую очередь, о состоянии моторного масла. Исключительно зимнее моторное масло давно уже не используется автолюбителями. Если вязкость масла, которое Вы заливаете в свой двигатель, обозначена двумя цифрами, разделенными буквой W (например, 5W-40, 10W-30), то это всесезонное масло, предназначенное для применения круглый год.

· При зміні марки моторного масла двигун відчуває навантаження, тому до настання морозів бажано провести хоча б ще одну заміну масла
· Гарантовано сумісні автомасла одного виробника, тому змінюючи марку, постарайтеся зберегти «вірність» виробнику
· Моторне масло, яке буде використовуватися в зимовий період, обов'язково має відповідати рекомендаціям виробника автомобіля

При виборі трансмісійного масла і інших автомобільних рідин, в першу чергу, загляньте в сервісну книжку. Термін служби цих рідин обмежений часом, а також пробігом автомобіля. Осінь – найвдаліший час для їх заміни. Ніколи не використовуйте взимку неперевірені трансмісійні масла, гальмівні рідини та рідини для ГУРа.

Пам'ятайте, що, навіть використовуючи дуже якісний продукт, а не той, який передбачений конструкторами, ви ризикуєте справністю свого транспортного засобу. Важливо точно знати найменування торговельної марки, а також конкретні параметри рідини, яка повинна використовуватися саме у вашому автомобілі.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner