Кошик
65 відгуків

Заміна антифризу. Ремонт радіатора.

Антифриз - це одна з головних рідин автомобіля, від якості якої залежить безпроблемна експлуатація автомобіля. Саме тому треба серйозно підходити до вибору та заміни антифризу.

Самым лучшим вариантом будет залить точно такой же антифриз, какой был залит заводом изготовителем вашего авто. Даже для различных моделей авто одного и того же производителя могут применяться разные. Чего уж говорить об автомобилях разных компаний. Поэтому антифриз, на этикетке которого написано, что он прекрасно подходит и для Мерседесов и для ВАЗов, точно не будет одинаково полезен сразу для всех. Производители машин проводят специальные испытания охлаждающих жидкостей на своих автомобилях. І тільки після того, як випробування успішно пройдені, ця рідина одержує офіційне схвалення від автовиробника на використання його машинах. Купуйте і заливайте якісний антифриз, не економте, адже від цього залежить надійна і тривала робота автомобіля!

Перед тим як поговорити про ремонт радіатора, повернемося до проблем з термостатом. Термостат може заклинити у відкритому чи закритому стані. Небезпечно і те, і інше.

Серйозною проблемою є текти радіатора. У продажу є герметики, якими можна усунути її. Слід додати його в радіатор, прогріти двигун до робочої температури, а герметик зробить свою справу, «заклеївши» місце витоку. Але не всі «препарати» впораються з поставленим завданням, серед пропонованих герметиків повно підробок або просто неякісних сумішей, крім цього є ризик засмітити радіатор грубки. Вибір типу ремонту залежить від матеріалу, з якого виготовлений радіатор. Ремонт краще довірити фахівцям, а в самому ідеальному випадку - купити новий радіатор.
 

Інші статті