Кошик
119 відгуків

Вітаємо! Магазин "АвтоXit" знову працює! Наявність та ціни можуть буди дещо неактуальними, уточнюйте по телефону, в чаті або поштою. Після оформлення замовлення, наш менеджер уточнить по телефону всі деталі з приводу наявності і ціни. Дякуємо за розуміння! Слава Україні!

Ремонт бензобака самостійно

Причини пошкодження паливних баків можуть бути різні, в одному випадку іржа, в іншому звичайна поїздка по нашим дорогам. Невеликий удар і практично відразу ми починаємо відчувати запах бензину в салоні.

В першу чергу потрібно визначити, що бензобак вашого автомобіля пошкоджений. Виходимо з автомобіля і оглядає бензобак на предмет виявлення пробою. Коли пробій знайдений, то є три шляхи вирішення того, як цю проблему вирішити.

Перший спосіб застосовується тоді, коли пробій бензобака досить великий і конструкція самого бака дозволяє виконати цей ремонт. У цьому випадку пробою можна затягнути звичайним болта на гайку, на який надівається гумова накладка.

Цей спосіб ремонту бензобака широко застосовується далекобійниками, а вони знають толк в ремонті автомобіля. Більш того, подібний ремонт дозволить вам експлуатувати бензобак ще багато років, так як в місці проведення робіт, пошкодження бензобака точно більше не буде.

Другий спосіб. Якщо отвір пробою бензобака не занадто велике, то його можна закрити за допомогою звичайного клею «Момент». Єдине про що необхідно пам'ятати, це те, що клей повинен бути вітчизняного виробництва, західні зразки з таким завданням не справляться. Клеєм просочуємо шматок тканини, яку наносимо на отвір.

Третій спосіб. Якщо у вашого автомобіля карбюраторний двигун, тобто, машина, яка має паливний насос діафрагмового типу, то у разі пробою бензобака, можна взагалі не виконувати жодних ремонтних робіт, а просто взяти пластикову пляшку об'ємом більше, налити в неї бензин і далі, зняти гнучкий шланг від бензонасоса, який йде в паливний бак, і вставити його в приготовлену пластикову сулію.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner