Кошик
119 відгуків

Вітаємо! Магазин "АвтоXit" знову працює! Наявність та ціни можуть буди дещо неактуальними, уточнюйте по телефону, в чаті або поштою. Після оформлення замовлення, наш менеджер уточнить по телефону всі деталі з приводу наявності і ціни. Дякуємо за розуміння! Слава Україні!

Що таке ТОСОЛ

Слово ТОСОЛ було зареєстровано в якості торгового назви і стало позначати антифриз радянського виробництва зі суворо позначеними складом і експлуатаційними якостями.

Будь антифриз характеризується певними експлуатаційними властивостями. Для його оцінки звичайно вибирають кілька найголовніших характеристик. 1. Температура замерзання. 2. Температура кипіння. 3. Щільність. 4. Строк служби.

Температура кипения и замерзания определяется всего одним показателем. Зная плотность ТОСОЛа, можно совершенно точно указать, какой процент этиленгликоля в нем содержится, а это, в свою очередь, укажет на температурные свойства.

Так как большинство охлаждающих жидкостей для автомобилей изготавливаются на основе этиленгликоля, то их совместимость определяется остальными составляющими. Смешение несовместимых присадок может не только сократить срок службы антифриза, но и стать  причиной неисправностей системы охлаждения.

Якщо для змішування використовується концентрат ТОСОЛа, то потрібно пам'ятати, що кількість доданої води дуже сильно впливає на температуру замерзання і точку кипіння отриманого антифризу.

Найкращим варіантом при необхідності поповнення рівня рідини в системі охолодження буде доливання простий дистильованої води.
 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner