Кошик
72 відгуків

Як позбутися від подряпин і сколів на автомобілі

Дрібні подряпини та сколи — найпоширеніші пошкодження лакофарбового покриття автомобіля. Гілки від кущів і дерев, дрібні камінці або інші непередбачені ситуації можуть залишити свій відбиток на кузові залізного коня, змусивши його господаря неабияк понервувати.

Як прибрати подряпини на машині при різних глибинах пошкодження. Спочатку слід визначити візуально, наскільки глибока подряпина. Для визначення глибини подряпини краще скористатися лупою. Самим оптимальним методом усунення подряпини, яка торкнулася тільки шар лаку, є полірування поверхні.

Перед виконанням робіт автомобіль слід дуже ретельно вимити, особливо на місці подряпини. Полірувати потрібно не тільки місце подряпини, але і прилеглі до неї області кузова. Шліфувальну машинку потрібно брати з можливістю регулювання швидкості обертання. На неї потрібно встановити насадку. Полірувати поверхню в місці подряпини потрібно до повного зникнення подряпини. Але робити це потрібно акуратно, щоб повністю видалити шар лаку з поверхні фарби.

Якщо ж подряпини виявилися глибокими, то тоді краще звернутися в автосервіс і загладити недосконалості за певну вартість.
 

Інші статті