Кошик
72 відгуків

МАСЛА ТРАНСМІСІЙНІ

Трансмісійні масла. Їх властивості і класифікація

Трансмісійні масла застосовуються скрізь, де є зубчаста передача обертання (масло виконує мастильну функцію) або гідромеханічна, де олія є основним робочим тілом. Це коробка передач, мости, роздавальні коробки, механізм рульового управління. У нашому інтернет-магазині «AUTOXIT» https://autoxit.com.ua  представлено широкий вибір трансмісійних масел. 

Які ж функції виконує таке масло? Насамперед – це запобігання зносу поверхонь тертя, друга – знижує втрати на зубчастих сцеплениях, третя – відводить тепло від тертьових поверхонь, четверта – очищає зони тертя від продуктів зносу і п'ята – ущільнює зазори між тертьовими поверхнями, тим самим знижує ударні навантаження.

Експлуатаційні вимоги, що пред'являються до трансмісійним мастил, досить суперечливі. З одного боку – при роботі масло повинне зберігати високу в'язкість, а з іншого - при низьких температурах воно не повинно бути занадто вузьким. Для автоматичних коробок передач вимоги щодо в'язкості більш високі. Так як АКП складається з різних вузлів, звідси і різні функції олії. Воно є і мастильним, і охолоджуючим, та передає моментом. 

В залежності від складу, трансмісійні масла бувають «синтетичні» чи «мінеральні». Для шестерень коробки особливою принципової різниці немає, просто «мінералка» економічніше. 

Якщо у вас виникли запитання, або ви сумніваєтеся у виборі масла для вашого автомобіля, відвідайте наш інтернет магазин «AUTOXIT» розділ трансмісійні масла і всі сумніви вирішуватися. Чекаємо вас і готові допомогти.