Кошик
65 відгуків

Поліролі для кузова і скла

Догляд за кузовом і склом автомобіля

Для повноцінного догляду за вашим автомобілем необхідні спеціальні засоби. При догляді за кузовом, проста вода не зможе повністю очистити ваш автомобіль від усіх типів бруду. Найпоширеніше засіб – це автошампунь. Шампуні-очисники – це більш універсальний засіб, у своєму складі вони мають поліроль, яка захищає лакофарбове покриття вашого автомобіля від тріщин і пошкоджень.

Більш широким є вибір поліролей для автомобілів. Поліроль дозволяє очистити верхній шар фарби, яка окислилась, згладжує подряпини, освіжає колір. Але занадто часто поліроллю захоплюватися не варто. Якщо необхідно, то краще обробити окремий ділянку кузова. Але тільки використовувати поліроль з дрібними абразивними частинками.

А теперь рассмотрим способы очистки стекол в автомобиле. Уход за стеклами в автомобиле не требует специальных знаний и навыков. Необходимо раз в несколько дней очищать стекла от пыли грязи. Для этого вам понадобится:
- мягкая губка или тряпка, обязательно чистая, которая предназначена для ухода за стеклами;
- мыльная вода – если загрязнения не  сильные, или специальные средства по уходу за автомобильными стеклами. 
К таким средствам относятся: спреи, пены, концентраты. 

Правильний догляд за склом автомобіля, додасть йому не тільки охайний вигляд, але і допоможе продовжити термін експлуатації вікон. Захистити їх від погодних умов. А головне допоможе вам у безпечній їзді.

У нашому інтернет-магазині «AUTOXIT» https://autoxit.com.ua ви зможете придбати засоби по догляду за кузовом і склом вашого автомобіля. Ви побачите широкий вибір засобів та за доступними цінами.