Кошик
72 відгуків

МАСЛА ДЛЯ САДОВОЇ ТЕХНІКИ

1 2

Масла для садової техніки

Купуючи  садову техніку, ви сподіваєтеся, що вона буде працювати довго і без перебоїв? Але досягти такого результату можна тільки тоді, коли ви будете правильно доглядати за нею. Найскладніше – це правильно вибрати паливо, масло і мастило для вашого придбання. У цьому вам допоможуть наші фахівці в інтернет-магазині «AUTOXIT» .   Ми надаємо на ваш вибір різні типи масел, які допоможуть вам продовжити безперебійний термін роботи вашої садової техніки.

Якісно масло повинне мати:
- оптимальної ступенем в'язкості;
- хімічною стабільністю;
- температурною стійкістю;
- достатньою плинністю.
За типом масла діляться на:
- синтетичне;
- напівсинтетичне;
- мінеральне.

Двигуни садової техніки зазвичай працюють толі в холостому режимі, то на повний газ. Всі вони мають повітряне охолодження. Тому до масла застосовуються підвищені вимоги.
1. Надійна мастило двигуна при постійному навантаженні.
2. Устойчивость масла к высоким температурам и защита двигателя от перегрева.
3. Ограничение зольности и бездымности.
4. Экологическая безопасность.

Выбор масла для садовой техники, в настоящее время, очень сложный этап. Огромное количество производителей и марок масел. Чтобы не совершить ошибку при покупке масла мы советуем обратиться в наш интернет-магазин «AUTOXIT»      
Тут ви зможете вибрати будь-яке масло для всіх видів садової техніки. А якщо ви не знаєте, яке саме масло потрібно, то тут вам допоможуть наші консультанти. Всі марки масел в нашому магазині представлені від світових виробників. Ціни приємно вас здивують.