Кошик
65 відгуків

Bluechem GROUP. AutoprofiLine

З 1988 року концерн Bluechem GROUP пропонує широкий асортимент професійного обладнання та засобів по догляду за транспортними засобами. Перед серійним випуском вся продукція проходить випробування у різних кліматичних умовах тестується на власної науково-дослідної бази.

Накопичений багаторічний досвід, заснований на тісному співробітництві з німецькими автомобілебудівниками, дозволяє концерну Bluechem GROUP випускати високоякісну продукцію з очищення та догляду за автомобілем.

Очисники AutoprofiLine, Bluechem, Power Max, ProTec, Nano Technology,  MX for Life  дбайливо і бескомпромисно  видаляє виникли в процесі експлуатації забруднення і осмоления в системі циркуляції масла, оптимізують процес згоряння палива від бака до камери згоряння, що дозволяє власникам авто і мото-техніки істотно зменшити витрати на експлуатацію і ремонт. 

Розробка і виготовлення продукції  AutoprofiLine, Bluechem, Power Max, ProTec, Nano Technology,  MX for Life здійснюється у відповідності з сучасними вимогами стандартизації і контролю якості продукції DIN EN ISO 9001-2000. 

Більш ніж в 70 країнах світу концепція взаємовигідних партнерських відносин дозволяє забезпечити зростаючі потреби СТО, автомагазинів   і  автовласників  якісною продукцією  концерну  Bluechem GROUP.