Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FIAT SCUDO, PEUGEOT EXPERT, CITROEN JUMPY 1.6, 1.9D/TD 96- /аналог LX572/
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6262 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Сумісність з маркою | Lancia, Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, 406, Expert, Scudo, 607, Xantia, Jumpy, C5, Ulysse |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 156 мм |
- Ціна: 276 ₴
