
ELG5315 Фільтр палива ( аналогWF8388/KX220D)
- В наявності
- Код: ELG5315
360 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Skoda Octavia II 1.9TDI, 2.0TDI; Volkswagen Golf V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mecafilter |
| Код запчастини | ELG5315 |
| Висота | 136 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Види палива | Дизель |
| Внутрішній діаметр | 11 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Golf, Octavia |
- Ціна: 360 ₴