
ELE6063 Фільтр палива ( аналогWF8311/KL176/6D)
- В наявності
- Код: ELE6063
801 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Audi A3 II; Seat Altea, Cordoba III, Ibiza IV, Toledo III; Skoda Fabia, Octavia II; VW Bora II, Caddy III, Golf V, Polo IV, Touran (zaw?r 3bar
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mecafilter |
| Висота | 152 мм |
| Код запчастини | ELE6063 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Види палива | Бензин |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Touran, Toledo, Cordoba, Octavia, Ibiza, Altea, A3, Caddy, Fabia |
- Ціна: 801 ₴