
ELG5440 Фільтр палива ( аналогWF8479/KL440/15)
- В наявності
- Код: ELG5440
1 116 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Nissan Qashqai, X-Trail; Renault Koleos 2.0dCi, 06- (без датчика води)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mecafilter |
| Код запчастини | ELG5440 |
| Висота | 122 мм |
| Зовнішній діаметр | 97 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Види палива | Дизель |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Nissan Qashqai, Renault Koleos, X-Trail |
- Ціна: 1 116 ₴