
EL3166 Фільтр повітря ( аналогWA6411/LX81)
- В наявності
- Код: EL3166
247 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RENAULT 19 1.4i 89-95, RAPID 1.4 86-91
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mecafilter |
| Код запчастини | EL3166 |
| Висота | 63 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 248 мм |
| Внутрішній діаметр | 190 мм |
| Сумісність з маркою | Saab, Renault, Ford |
| Сумісність з моделлю | 10, 1.1, 19, 11, Rapid, Super 5, 95, 96 |
- Ціна: 247 ₴