
ELG5207 Фільтр палива ( аналогWF8015/KX9)
- В наявності
- Код: ELG5207
166 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PEUGEOT J5 2.5D/TD 81-, CITROEN C25 2.5D/TD 87-94 (BOSCH-SYSTEM)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mecafilter |
| Код запчастини | ELG5207 |
| Висота | 102 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Види палива | Дизель |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C25, J5 |
- Ціна: 166 ₴