
ELG5326 Фільтр палива ( аналогWF8384/KL566)
- В наявності
- Код: ELG5326
1 992 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Fiat Doblo 1.9JTD 8V (100HP), Punto II 1.3MJTD 16V (75HP) 9/05-
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mecafilter |
| Код запчастини | ELG5326 |
| Висота | 203 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9 мм |
| Види палива | Дизель |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Punto, Doblo |
- Ціна: 1 992 ₴