
влевовправо
Тяга реактивна DAF (вир-во Monroe) L90J06 1361649
- В наявності
- Код: L90J06
5 325,66 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тяга управління задн Лів/Прав (L-611мм, основа) DAF 65 CF, 75 CF, 85, 95, 95 XF, CF 65, CF 75, CF 85, LF 55, XF 105, XF 106, XF 95 09.87-
Каталожний номер: L90J06;
Застосовуваність: автомобілі DAF;
Країна походження: Туреччина.
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Код запчастини | L90J06 |
| Тип важеля | Причіпний |
| Тип штока | Штовхаючий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.7 кг |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 5 325,66 ₴
