
Тяга реактивна MAN (вир-во Monroe) L93J10 81432206096
- В наявності
- Код: L93J10
4 870,98 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тяга управління задн Лів/Прав (L-577мм, основа) MAN E2000, F2000, F90, F90 UNTERFLUR, HOCL, M 2000 L, M 2000 M, M90, TGA, TGS I, TGX I 07.86-]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Monroe |
| Країна виробник | США |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Код запчастини | L93J10 |
| Тип важеля | Причіпний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.7 кг |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 4 870,98 ₴