
Пружина, гальмівна колодка 52775 1447003300
- В наявності
- Код: 52775
40,14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (97) 022-71-32
Ця пружина є важливою складовою гальмівної системи автомобіля. Вона забезпечує повернення гальмівної колодки в початкове положення після відпускання гальм. Пружина має каталожний номер 52775, що допомагає точно ідентифікувати цю деталь. Виготовлена з високоякісного матеріалу, пружина має довгий термін служби і гарантує надійну роботу гальмівної системи. Заміна пружини рекомендується при виявленні ознак її зношеності або пошкодження. Придбайте пружину, гальмівну колодку з каталожним номером 52775 і переконайтеся в її надійності та якості.
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Auger |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 52775 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.215 кг |
| Тип | Гальмівні колодки |
| Основні | |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина: | 310 мм |
- Ціна: 40,14 ₴