
Натягувач ременя генератора в зборі FORD дв. 12.7L (ан. , GC466A228BC, GC466A228BB) GC466A228BD
- Немає в наявності
- Код: GC466A228BD
2 752,56 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна назва: BELT TENSIONER
Аналоги: GC466A228BB, GC466A228BC, GC466A228BD
Застосування: Ford Cargo
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кросс-номери | Ford Motor Company GC466A228BC |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип | Натягувач |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Довжина: | 120 мм |
| Марка автомобіля | FORD TRUCKS |
| Модель автомобіля | 12.7 L eng. FORD TRUCKS |
- Ціна: 2 752,56 ₴