
влевовправо
Кільця поршневі 72,75 мм ПД-10, 10У, 10У1 (10 шт) (вир-во Mar-Mot) СТ-Д24.127А-Р1
- В наявності
- Код: СТ-Д24.127А-Р1
461,70 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кільця поршневі 72,75 мм ПД-10, 10У, 10У1 є незамінною деталлю для двигунів цих моделей. Вони виготовлені з високоякісних матеріалів, що забезпечують довговічність і надійність роботи. Кільця поршневі призначені для забезпечення герметичності та ефективної роботи поршневої групи двигуна.
Ці кільця поршневі мають діаметр 72,75 мм, що відповідає стандартним вимогам для зазначених моделей двигунів. Вони виробляються компанією Mar-Mot, яка відома своєю високою якістю та надійністю продукції. Каталожний номер цього товару - СТ-Д24.127А-Р1.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mar-Mot |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 110 мм |
| Марка автомобіля | ЮМЗ МТЗ ДТ-75 |
| Модель автомобіля | ЮМЗ-6 МТЗ-80 ДТ-75М |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 461,70 ₴
