
Пробка піддону масляного FORD 1830, 1833, 1842, 1848, 2533, 2633, 3430D, 3542D, 3542T, 4142 2261879 97JM6730CA
- В наявності
- Код: 2261879
375,84 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пробка піддону масляного FORD 1830, 1833, 1842, 1848, 2533, 2633, 3430D, 3542D, 3542T, 4142D, F-MAX
М24
Пробка піддона масляного FORD 1830, 1833, 1842, 1848, 2533, 2633, 3430D, 3542D, 3542T, 4142D, F-MAX, кат. номер: 2261879 - це запасна частина, призначена для установки на вказані моделі вантажівок та тягачів від компанії FORD. Пробка піддона масляного забезпечує герметичне закриття масляного піддона двигуна, запобігаючи витоку масла та захищаючи двигун від поломок. Виготовлена з високоякісних матеріалів, має довгий термін служби та надійність в експлуатації. Є оригінальною запчастиною з заводським каталожним номером 2261879.
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | 2 261 879 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 35 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 375,84 ₴