
Кільця поршневі п/к DAF, IVECO (пр-во Federal-Mogul, з-д Goetze) 08-145000-00 1403972
- В наявності
- Код: 08-145000-00
1 058,52 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поршневі кільця (102мм (STD) 3-2,385-4) IVECO DAF CF 65, LF 45, LF 55, SB; IVECO EUROCARGO I-III, MAGIRUS; DAEWOO NOVUS; TATA LPS, LPT; TERBERG-BENSCHOP URBIN; AG CHEM XX3 / XXX3 6BT5.9-V378
Аналоги:
1403972
1409273
4089258
4025012
504017258
Кільця поршневі півкольця (півкільця) FIAT, Ці поршневі кільця виготовлені компанією Federal-Mogul на заводі Goetze. Каталожний номер деталі: 08-145000-00. Вони призначені для використання в двигунах автомобілів FIAT. Кільця поршневі відповідають оригінальним специфікаціям та добре відомі своєю високою якістю та довговічністю. Вони гарантують надійну роботу двигуна та забезпечують його ефективну роботу. Завдяки їх використанню, двигун забезпечує потужність і ефективність автомобіля.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GOETZE ENGINE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 08-145000-00 |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з маркою | Iveco, Daf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.095 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 058,52 ₴