
Ручка важеля перемикання передач RVI KERAX MAGNUM PREMIUM SL 11.5010639250 5010639250
- В наявності
- Код: SL 11.5010639250
692,64 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка важеля перемикання передач RVI KERAX MAGNUM PREMIUM - незамінний аксесуар для водіїв вантажівок RVI KERAX та MAGNUM PREMIUM. Виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує довговічність та надійність використання. Каталожний номер SL 11.5010639250. Він допоможе зручно та безперебійно перемикати передачі у вашому вантажівці.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Україна |
| Кросс-номери | Renault Trucks 5010639250 |
| Сумісність з моделлю | Magnum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.258 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 180 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 692,64 ₴