
Ручка важеля перемикання передач SCANIA Sl 11.1727377 1727377
- В наявності
- Код: Sl 11.1727377
663,42 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка важеля перемикання передач SCANIA, кат. номер: Sl 11.1727377 - це оригінальна запчастина, яка призначена для використання в вантажних автомобілях SCANIA. Ця ручка є складовою частиною механізму перемикання передач і дозволяє водію змінювати швидкості транспортного засобу. Вона має високу якість виготовлення і надійність, що забезпечує довгий термін експлуатації.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Україна |
| Кросс-номери | Scania 1727377 |
| Сумісність з маркою | Scania |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 663,42 ₴