
Ручка важеля перемикання передач VOLVO SL 11.20488052 20488052
- В наявності
- Код: SL 11.20488052
904,56 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка важеля перемикання передач VOLVO, кат. номер: SL 11.20488052 - це оригінальний запчастини, який призначений для автомобілів Volvo. Вона забезпечує зручну та безперебійну зміну передач і відмінно працює в усіх умовах експлуатації. Якість матеріалів та виготовлення гарантує довгий термін служби цієї деталі.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Україна |
| Кросс-номери | Volvo 20488052 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | FH 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.265 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 904,56 ₴