
Ручка важеля перемикання передач VOLVO SL 11.1655853 1655853
- В наявності
- Код: SL 11.1655853
663,42 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручка важеля перемикання передач VOLVO, кат. номер: SL 11.1655853 - це оригінальна запчастина для автомобілів Volvo. Вона призначена для зручного перемикання передач під час водіння. Ця ручка має високу якість виготовлення і довгий термін служби. Рекомендується встановлювати тільки оригінальні запчастини для забезпечення надійності автомобіля.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Україна |
| Кросс-номери | Volvo 1655853 |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.265 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 663,42 ₴