
Трос перемикання передач FORD 1833, 2533, 2633 T224150 GC467E395BB
- В наявності
- Код: T224150
17 907,36 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трос перемикання передач FORD 1833, 2533, 2633, кат. номер: T224150 - це запасна частина, яка використовується в автомобілях FORD моделей 1833, 2533 і 2633. Цей трос відповідає за перемикання передач у трансмісії автомобіля. Він виготовлений з високоякісного матеріалу, який забезпечує довговічність та надійність. Трос має каталожний номер T224150.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | GC467E395BB |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 1020 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 17 907,36 ₴