
Гайка кріплення пальця ресори М30 FORD 1848, 2633, F-MAX T223924 GC465E489CA
- В наявності
- Код: T223924
769,56 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайка кріплення пальця ресори М30 FORD 1848, 2633, F-MAX, кат. номер: T223924 - це високоякісна деталь, яка використовується для надійного з'єднання пальця ресори з автомобілем FORD 1848, 2633, F-MAX. Виготовлена з міцного матеріалу, що забезпечує довговічність та надійність в експлуатації.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сумісність з моделлю | M30 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 769,56 ₴