
влевовправо
Трос КПП L=3085 мм VOLVO FM12, FM9 D12C340-D9B300 08.98-09.05 / РОЗПРОДАЖ SL 11.20700956 20700956
- В наявності
- Код: SL 11.20700956
432 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трос КПП L=3085 мм VOLVO FM12, FM9 D12C340-D9B300 08.98-09.05, кат. номер: SL 11.20700956
Трос КПП L=3085 мм VOLVO FM12, FM9 D12C340-D9B300 08.98-09.05 призначений для використання в автомобілях Volvo FM12 і FM9 з двигунами D12C340-D9B300, випущених з серпня 1998 року по вересень 2005 року. Каталожний номер SL 11.20700956 позначає унікальний ідентифікатор даного товару.
Цей трос КПП має довжину 3085 мм і призначений для передачі керуючих сигналів між важелем перемикання передач і коробкою передач. Він виготовлений з високоякісних матеріалів, що забезпечують надійність і довговічність.
Трос КПП L=3085 мм VOLVO FM12, FM9 D12C340-D9B300 08.98-09.05 є оригінальною запчастиною, розробленою спеціально для автомобілів Volvo зазначених моделей і років випуску.
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Кросс-номери | Volvo 20700956 |
| Довжина: | 550 мм |
| Тип | Трос КПП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 432 ₴
