
влевовправо
Шестерня 50 дільника КАМАЗ Євро-2 КАМАЗ (в-во S.I.L.A. AC) 154.1770050
- В наявності
- Код: 154.1770050
1 375,20 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня 50 зубців для КАМАЗ Євро-2 від виробника S.I.L.A. AC з каталожним номером 154.1770050. Виготовлена з якісного матеріалу з високою точністю обробки, що гарантує довгий термін служби та надійність в роботі. Відмінно підходить для заміни в пошкоджених чи зношених механізмах.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Кросс-номери | КамАЗ 1541770050 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.57 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 375,20 ₴
