
Комплект прокладок КПП Т-150К (картон) 150К-1700009
- В наявності
- Код: 150К-1700009
393,12 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект прокладок КПП Т-150К (картон) - це набір з запасними прокладками для коробки передач трактора Т-150К. Він містить все необхідне для якісного та надійного ущільнення елементів КПП. Комплектність включає всі деталі номера каталогу 150К-1700009.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Україна |
| Сумісність з моделлю | Т-150 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Основні | |
| Довжина: | 540 мм |
| Матеріал | Картон |
- Ціна: 393,12 ₴