
Шестерня 1-ї передачі та з/г, ведена (Z=32) (шліц) МТЗ-80 (вир-во AGH) Ф50-1701224
- В наявності
- Код: Ф50-1701224
468 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня 1-ї передачі та з/г, ведена (Z=32) (шліц) МТЗ-80 (вир-во AGH), кат. номер: Ф50-1701224
Шестерня 1-ї передачі та з/г, ведена (Z=32) (шліц) призначена для трактора МТЗ-80. Вона виконана з надійного матеріалу і має каталожний номер Ф50-1701224. Ця шестерня має 32 зубці, що забезпечує стабільну та ефективну передачу сили в трансмісії трактора. Шестерня вироблена компанією AGH, яка відома своєю високою якістю виготовлених запчастин. Вона прекрасно підійде для заміни зношеної або пошкодженої шестерні у вашому тракторі МТЗ-80.
]]>| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agrotex |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Сумісність з моделлю | F50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.03 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина: | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 468 ₴