
Шестерня 4-ї передачі проміжного валу ГАЗ-3309, Валдай (в-во S.I.L.A. AC) 3309-1701059
- В наявності
- Код: 3309-1701059
1 417,50 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шестерня 4-й передачі проміжного валу ГАЗ-3309, Валдай (виробництво S.I.L.A. AC), кат. номер: 3309-1701059. Предназначена для установки на проміжний вал автомобілів ГАЗ-3309, Валдай. Виготовлена з високоякісних матеріалів компанією S.I.L.A. AC. Гарантує надійну роботу і довгий термін служби. Каталожний номер: 3309-1701059.]]>
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Сумісність з моделлю | Valdaj |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.84 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 417,50 ₴