
Ремінь генератора 9L T224121 GC466C301DA
- В наявності
- Код: T224121
2 098,80 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь генератора 9L, кат. номер: T224121 - високоякісна запчастина для автомобільного генератора, виготовлена з міцного матеріалу для надійної роботи і тривалої служби. Забезпечує стабільне живлення електричної системи авто, необхідне для правильної роботи автомобіля.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | GC466C301DA |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.225 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина: | 400 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 2 098,80 ₴