
Датчик NOx T321609 GC465L248AB
- В наявності
- Код: T321609
53 244,54 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик NOx, кат. номер: T321609 - це високоякісний датчик, призначений для вимірювання концентрації оксиду азоту (NOx) в вихлопних газах автомобілів. Встановлюється в систему вихлопних газів транспортних засобів, що працюють на дизельному паливі. Дана модель датчика має каталожний номер T321609 і є сумісною з різними марками транспортних засобів. Датчик NOx T321609 є надійним і точним приладом, який дозволяє контролювати рівень шкідливих викидів оксидів азоту і допомагає забезпечити екологічну безпеку дорожнього руху.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | T321609 |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.568 кг |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 53 244,54 ₴