
влевовправо
Датчик концентрації NOx до каталізатора FORD F-MAX EURO-6 T353365 LC465L248BA
- В наявності
- Код: T353365
49 721,52 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик концентрації NOx перед каталізатором для автомобіля FORD F-MAX EURO-6, каталожний номер: T353365. Він призначений для контролю та регулювання викидів шкідливих речовин у вихлопних газах двигуна. Цей датчик допомагає оптимізувати процес очищення відходів повітря та підвищує екологічну безпеку автомобіля.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ford Motor Company |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | T353365 |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 49 721,52 ₴
