
Натягувач та кондиціонер ременя (спрей) / 9897 Belt Tensioner Mannol 0,2 л.
- В наявності
- Код: 9897
205,14 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма випуску аерозоль
Призначення для приводних ременів
Особливості очищення від забруднень, захист від скрипу та прослизання
Об'єм 200 мл
MANNOL Belt Tensioner – препарат, який швидко, безпечно та ефективно усуває скрип та прослизання, очищає приводні ремені від забруднень, видаляє сліди олій, відновлює властивості.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Литва |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 90 мм |
| Тип | Натягувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.2 кг |
| Довжина: | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 205,14 ₴