
Диск зчеплення нажимний (кошик) важільного типу ГАЗ-53 (в-во S.I.L.A. AC) 53-1601090-11
- Немає в наявності
- Код: 53-1601090-11
3 320,76 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск зчеплення нажимний (кошик) від виробника S.I.L.A. AC - це високоякісна запчастина для автомобіля, яка відповідає каталожному номеру 53-1601090-11. Вона виготовлена з міцного матеріалу, що забезпечує довгий термін служби. Цей диск зчеплення ідеально підійде для вашої транспортної одиниці і забезпечить плавну передачу.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | ГАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.9 кг |
| Вид деталі зчеплення | Кошики зчеплення |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 370 мм |
| Марка автомобіля | ГАЗ |
| Модель автомобіля | ГАЗ-53 |
| Ширина | 330 мм |
- Ціна: 3 320,76 ₴