
Гайка М45х1,5 сошки ГПК КАМАЗ H=25 мм, ключ SW57 (в-во S.I.L.A.) 853567
- В наявності
- Код: 853567
122,40 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гайка М45х1,5 сошки ГПК КАМАЗ H=25 мм, ключ SW57 (в-во S.I.L.A.), кат. номер: 853567 - це високоякісна гайка, яка призначена для використання зі шпильковими сошками на КАМАЗ. Різьба М45х1,5 дозволяє легко прикріпити гайку до сошки. Вона має висоту 25 мм і виготовлена з міцної сталі. Ключ SW57 допомагає зручно закрутити гайку. Гайка, виготовлена під брендом S.I.L.A., гарантує високу якість і довговічність. Каталожний номер цього товару - 853567.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина | 60 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Сумісність із маркою | КАМАЗ |
| Сумісність із моделлю | M45 |
- Ціна: 122,40 ₴