
Фільтр паливний H=180 мм FOTON, VOLVO, SCANIA, CLAAS R90T L0110210053A0 AGRO CS 0147 M KC378D
- В наявності
- Код: CS 0147 M
483,72 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр фільтру: 107,00 мм
Діаметр ущілюнювача: 91,00 / 81,80 мм
Під'єднувальна різьба: 1-14 UNS
Різьба під стакан: Зовнішня М95х2,5
Висота фільтра: 180,00 мм
Виробник: SAMPIYON FILTRE (Туреччина)
]]>| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SAMPIYON |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Scania, CLAAS, FOTON |
| Сумісність з моделлю | R90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 483,72 ₴