
Насос водяний Д-245Е2 трактний, шків 3-х струмковий (в-во S.I.L.A. AC) 245-1307010-А1-11
- Немає в наявності
- Код: 245-1307010-А1-11
2 711,52 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насос водяний Д-245Е2 тяговий шків з трьома ручками (виробництво S.I.L.A. AC), каталожний номер: 245-1307010-А1-11. Це високоякісний насос, призначений для охолодження двигуна автомобіля. Він забезпечує ефективне циркулювання охолоджуючої рідини, запобігаючи перегріванню та пошкодженню двигуна.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.67 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина: | 120 мм |
| Марка автомобіля | МТЗ |
| Модель автомобіля | 1025 |
| Привід насоса | Механічний |
| Тип | Основний |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 2 711,52 ₴