
Кронштейни передньої опори двигуна КАМАЗ лівий+правий (комплект из 2-х шт) 5320-1001010/11
- В наявності
- Код: 5320-1001010/11
7 147,80 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кронштейн передньої опори двигуна КАМАЗ лівий+правий (комплект з 2 шт), кат. номер: 5320-1001010/11. Встановлюється на вантажівки КАМАЗ для надійної фіксації двигуна. Виготовлений з високоякісного матеріалу.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | н\а |
| Виробник | КамАЗ |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.3 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина: | 370 мм |
| Марка автомобіля | КАМАЗ |
| Модель автомобіля | Усі моделі з дв. КАМАЗ |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 7 147,80 ₴