
влевовправо
Вимикач гідромуфти у зборі дв. КАМАЗ 740.1318210-01
- В наявності
- Код: 740.1318210-01
3 314,64 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач гідромуфти в зборі дв. КАМАЗ, кат. номер: 740.1318210-01 - це запчастина для автомобілів КАМАЗ, яка відповідає за перемикання гідромуфти. Виготовлена з якісних матеріалів, забезпечує надійну роботу і тривалий термін служби.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | н\а |
| Виробник | КамАЗ |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Код запчастини | 7401318210 |
| Довжина: | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 3 314,64 ₴
