
Плунжерна пара d=10мм, КАМАЗ дв. 7408 332.1111150
- В наявності
- Код: 332.1111150
168,48 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плунжерная пара d=10мм, КАМАЗ дв. 7408, кат. номер: 332.1111150.
Унікальний плунжер діаметром 10 мм для двигуна КАМАЗ 7408 забезпечує надійну роботу системи вприскування пального. Виготовлений з високоякісних матеріалів, має оптимальні характеристики та довгий термін служби. Запасна частина з каталожним номером 332.1111150 ідеально підходить для заміни в разі пошкодження або зносу.
]]>| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | н\а |
| Виробник | КамАЗ |
| Сумісність з моделлю | D10 |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина: | 30 мм |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 168,48 ₴