
Вимикач гідромуфти у зб. (для КАМАЗ) 740.1318210-01
- В наявності
- Код: 740.1318210-01
4 350,06 ₴
+380 (99) 422-64-73
- +380 (97) 022-71-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вимикач гідромуфти в зб. (в-во КАМАЗ), кат. номер: 740.1318210-01, призначений для керування приводом гідромуфти в скриню передач автомобілів марки КАМАЗ. Запасна частина має високу якість і надійність. Вироблено з надійних матеріалів з врахуванням всіх технічних параметрів та вимог до автомобільної промисловості. Заміна пошкодженого вимикача гідромуфти на новий дозволяє повністю відновити функціональність системи керування приводом. Артикул: 740.1318210-01.]]>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КамАЗ |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | КАМАЗ |
| Код запчастини | 7401318210 |
| Довжина: | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 4 350,06 ₴